© 2016 Your company
(066) 705 45 57
Домашній
Цілодобово 24/7
(048) 705 45 57
(098) 705 45 58
(073) 705 45 58
Зворотній дзвінок
Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами
Ім’я
Телефон
Підключитись 
Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами
П.І.Б
Телефон
Інтернет оператор BELNET
Ми телекомунікаційна компанія, основним видом діяльності якої є надання доступу до мережі інтернет для населення, а також супутніх послуг та онлайн сервісів
15+ років досвіду
Працюємо на ринку телекомунікаційних послуг з 2006 року. Більш ніж 15 років ми накопичуємо досвід, щоб бути краще.
10 000+ абонентів
Для нас важлива довіра наших абонентів, тому основний пріоритет це клієнтоорієнтованість та якість обслуговування абонентів.
250+ населених пунктів
Незважаючи на віддаленість, ми надаємо доступ до швидкісного інтернету в Одеській та Миколаївській областях.
Майбутнє вже зараз

Перевірені часом

Компанія ТОВ «Бєлнет» - працює на ринку телекомунікаційних послуг з 2006 року, пропонуючи своїм клієнтам якісний доступ до мережі Інтернет, використовуючи як дротові, так і бездротові новітні технології зв'язку. До 2013 року основним напрямком компанії були бездротові технології. З 2013 року компанія активно впроваджує найновіші оптичні технології. На сьогоднішній день компанія "BELNET" надає послуги та активно розвиває свою мережу на території Одеської та Миколаївської області.
Місія
Основна місія компанії донести користувачам те, що інтернет є не тільки розважальним інструментом, але може бути корисним майже в усіх сферах життя. Ми залучаємо сервіси, які будуть стимулювати наших абонентів використовувати інтернет для навчання, роботи, спілкування, аж потім для розваг.
Цінності
Основними цінностями компанії є клієнтоорієнтованість та розвиток команди. Ми впевнені у тому, що наші абоненти отримують найкращу турботу, а робітники цікаву та комфортну роботу. Навіть в умовах жорсткої конкуренції з нами залишаються наші абоненти та команда.
Історія компанії
1
Заснування компанії
Компанія ТОВ "Белнєт" була заснована у 2006 році і надавала послуги до мережі інтернет до 1024 Кбіт/с у м. Біляївка, Одеської області
2
Розширення географії
У 2007 році заклали основну місію компанії. Суть місії полягала в наданні доступу до мережі інтернет населенню у віддалених населених пунктах Одеської області, незалежно від міської інфраструктури.
3
Розвиток технологій
Перші співробітники компанії розвивались з розвитком технологій та нових стандартів. Так почали з'являтись нові швидкісні можливості для абонентів компанії з 1024 Кбіт/с до 10 Мбіт/с по бездротовому підключенню.
4
Оптичні технології 
У 2013 році з'явився перший оптичний проект по технології EPON. Тоді почалось впровадження будівництва оптичних проектів, що надало можливість надання доступу до мережі на швидкості до 50 Мбіт/с.
5
Вихід за межі
У 2018 році компанія BELNET вийшла за межі Одеської області та почала надавати доступ до мережі швидкісного інтернету також у Миколаївській області.
6
Зміна вектору розвитку
На 2020 рік компанія BELNET досягла значних успіхів та успішно виконала першу закладену місію компанії. У 2021 році закладена нова місія, яка розширяє погляд на можливості доступу до мережі інтернет.
7
Клієнтоорієнтованість
У зв'язку з останніми подіями у світі значимість інтернету зросла. Тому було вирішено максимальну частину сил направити на модернізацію, покращення послуг компанії і турботу про абонентів.