© 2016 Your company
(066) 705 45 57
Домашній
Цілодобово 24/7
(048) 705 45 57
(098) 705 45 58
(073) 705 45 58
Зворотній дзвінок
Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами
Ім’я
Телефон
Підключитись 
Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами
П.І.Б
Телефон

Питання та відповіді

Ознайомтесь з відповідями на найчастіші питання абонентів, можливо ви знайдете відповіді і на свої питання

Технічні питання

Найчастіші питання технічного характеру
Термін виконання заявки
Виїзд спеціаліста до абонента виконується протягом 5 робочих днів, ми зробимо надможливе щоб приїхати раніше. Фактори, які можуть вплинути на затримку приїзду: аварійне обслуговування центральних комунікаційних вузлів, мережевих магістралей, погодні умови та форс-мажорні обставини.
Нестабільний інтернет
Ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення стабільного та безперебійного доступу до мережі інтернет. Фактори, які впливають на стабільне з’єднання: тривала відсутність електроживлення, погодні умови (зледеніння), обрив на лінії зв’язку, вихід з ладу обладнання. На всі фактори впливу ми оперативно приймаємо рішення для усунення складнощів 24/7.

Фінансові питання

Найчастіші питання фінансового характеру
Знижка для пенсіонерів
Компанія BELNET надає знижку на абонентську плату у розмірі 50% пенсіонерам віком 65+. Для отримання знижки потрібно надіслати скан-копію (фото) пенсійного посвідчення в один із каналів зв'язку: icontrol@bel.net.ua, Viber, Telegram.
Акція "Приведи друга" (грошовий бонус)
Рекомендуйте компанію BELNET своїм друзям, родичам, сусідам та отримуйте ви та ваш друг на бонусний рахунок суму у розмірі місячної абонентської плати за відповідним тарифом.
Автоматичні повідомлення про операції з рахунком
На даний момент є можливість отримувати автоматичне повідомлення про операції з рахунком в Telegram. Щоб Підключити робота сповіщень необхідно зайти в особистий кабінет.
Закінчилися гроші на рахунку
Закінчилися гроші на рахунку і терміново потрібен інтернет? Ви можете скористатися послугою “День довіри” та протягом 5 хвилин ви отримаєте доступ до мережі Інтернет.
Способи оплати
Зі способами оплати детально ви можете ознайомитись у розділі “Способи оплати”.
Як формується вартість послуг
Вартість послуг формують такі фактори: оренда технологічних місць на розташування обладнання, обслуговування (ремонт, модернізація) обладнання, вартість ПММ, електроенергія, робота кваліфікованих фахівців 24/7.
Зупинення послуг
Ви можете призупинити послуги до 6 місяців, при цьому блокуються рахунок і списання коштів не відбувається на період призупинення, після 6 місяців рахунок автоматично розблокується і почнуть списуватися кошти. Для припинення зв'яжіться з фінансовим відділом або відділом технічної підтримки. Вартість призупинення становить 20 грн одноразово.