Підключення Послуги "Телебачення" в оновленому особистому кабінеті

Шановні абоненти, інформуємо вас про те, що в новому особистому кабінеті Ви можете самостійно підключити собі послугу "Телебачення".
Послуга доступна для абонентів з проводовим типом підключення!
Попередньо необхідно завантажити додаток Trinity або Sweet.tv на обладнання, куди хочете підключити телебачення.

1) Завантажте та відкрийте програму Trinity або Sweet.tv. якщо немає сторінки коду активації, прочитайте інструкцію перейшовши за посиланням https://bel.net.ua/ua/dopolnitelnye-uslugi/tv.


2) Зайдите в свой личный кабинет Бєлнет.

3) Для підключення пакету Інтернет + TV перейдіть на вкладку "тарифи" і виберіть в "Доступні бандлі - разом дешевше" тариф натиснувши кнопку "Підключити":


4) У новому вікні "Зміна тарифного плану" натисніть кнопку " Змінити тариф":4) Відкрийте вкладку "Послуги", в включеному тарифі статус буде "Підключено". Для додавання обладнання натисніть кнопку "Пристрої":


5) У новому вікні "Пристрої" необхідно додати обладнання, для цього ввести чотиризначне число з додатка Trinity або Sweet.tv і натиснути кнопку"Додати".  У додатку Trinity або Sweet.tv повинні з'явитися канали, може знадобитися перезавантаження додатка.


Приємного перегляду!При виникнення складнощів з доступом в особистий кабінет перейдіть за посиланням https://bel.net.ua/news/voznikli-slozhnosti-s-dostupom-v-lichnyi-kabinet-vot-reshenie

Для детальної консультації, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами технічної підтримки, які вказані в розділі «Контакти» на сайті, в Telegram, а також на офіційній сторінці в Facebook.

  • 0
Останні новини та події

Новини та події

Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка