Підвищення тарифів з 15.04.18

Шановні абоненты! 

В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для надання телекомунікаційних послуг. Так, вартість послуг ПАТ «Одесаобленерго» в 2018 році збільшилась більше ніж на 50% у порівнянні з 2017 роком, вартість електричної енергії зросла на 10%, вартість витрат на оренду технологічних місць зросла на 40%, паливні матеріали зросли в ціні за останній рік на 27% тощо.

Отже, приведення тарифів на телекомунікаційні послуги до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, а саме, для нормального утримання та функціонування мережі, проведення ремонтних та профілактичних робіт. Враховуючи вищевикладене, компанія «БЄЛНЕТ» вимушена збільшити розмір абонентської плати починаючи з 15.04.2018 року.

Для уточнення тарифних планів по своєму населеному пункту, заходьте на нашому сайті www.bel.net.ua в розділ «Покриття та тарифи» або звертайтесь за телефоном (048) 705-45-57 з 08.00 до 20.00 щоденно.

  • 0
Останні новини та події

Новини та події

Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка