Новини

Соціальні мережі BELNET

Не завжди є можливість подзвонити в технічну підтримку.
Тому ми готові приймати від Вас звернення у письмовому виді  за посиланнями на офіційній сторінці в Facebook , чат-боті Telegram , на сайті  BELNET та на електрону адресу support@bel.net.ua

А слідкувати за новинами стало зручніше  в ваших улюблених соціальних мережах за посиланнями на офіційній сторінці в Instagram - @belnet.isp, Facebook  та Telegram .

Якщо Ви хочете почути нашу технічну підтримку, дзвоніть за номерами і ми раді будемо вам допомогти:
+38 (048) 705 45 57     +38 (067) 416 67 14
+38 (093) 190 73 08     +38 (066) 774 96 65

  • 0

Новий особистий кабінет для всіх абонентів BELNET

Шановні абоненти компанії Belnet, інформуємо Вас про оновлення особистого кабінету.

Наразі новий особистий кабінет доступний всім користувачам.

Нове оновлення дозволить Вам більш комфортно отримувати інформацію і самостійно управляти послугами і тарифами.
Для входу в особистий кабінет вам необхідно зайти на сайт BELNET https://bel.net.ua/coating і натиснути на кнопку "Особистий кабінет" або за посиланням https://my.bel.net.ua/:

У новому особистому кабінеті Ви зможете:

- Переглянути свої персональні дані:


- Переключаться між точками включення:


- На вкладці "Власний рахунок" інформація про обрану точку включення:


1) "Баланс" - стан вашого рахунку. Інформація про дату наступного поповнення і скільки днів до неї. При натисканні кнопки "поповнення рахунку" Ви зможете проводити поповнення рахунку за допомогою LiqPay, EasyPay, Unicard (скретч-карта).
2) "Витрати" - вартість вашої абонплати на місяць і в день (підсумовуються всі підключені послуги), можливість переглянути історію платежів і витрат.
3) "Ваш Тариф" - інформація про дату підключення тарифу, його швидкості та вартості, можливість самостійно змінити тариф і перевірити швидкість.
4) "Підключені послуги" - інформація про підключених тарифів і їх вартості.

 - На вкладці "Послуги" інформація про підключених додаткових послуг і можливість підключити / відключити додаткові послуги:

1) "Телебачення" (тільки для абонентів з дротовим підключенням) - підключення послуги IP-TV c вибором тарифу.
2) "IP - адреси" - самостійне підключення послуги статичної адреси.
3) "Фінансові послуги" - підключення послуги "день довіри", при негативному балансі ви можете розблокувати свіє інтернет-з'єднання на день.

- На вкладці "історія актівності" інформація про тривалість вашої сесії і кількість трафіку використаним Вами:

При виникнення складнощів з доступом в особистий кабінет перейдіть за посиланням https://bel.net.ua/news/voznikli-slozhnosti-s-dostupom-v-lichnyi-kabinet-vot-reshenie

  • 0

Оптика в кожен будинок. Виноградівка Тарутинського р-ну. Акція

Шановні абоненти і жителі населеного пункту Виноградівка Тарутинського р-ну.

Раді Вам повідомити, що наші фахівці завершили роботи по монтажу волоконно-оптичної лінії зв'язку у Вашому населеному пункті.                                 

Тепер у нас є можливість надати Вам більш якісні послуги доступу до мережі інтернет на ще більш високій швидкості, так само у вас з'явилася можливість підключити послугу IP-TV.

В даному населеному пункті починає діяти АКЦІЯ.

Умови Акції:

- Знижка 25% на всі доступні тарифи з волокно-оптичним підключенням;

- Безкоштовне обслуговування: виїзд фахівця, налаштування роутеру, заміна обладнання, заміна кабелю абсолютно безкоштовно, термін реагування до 7 робочих днів для абонентів з волокно-оптичним підключенням.

Акція діє до 01.09.2021

Більш детально про нові тарифи Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Для складання заявки та детальної консультації, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами технічної підтримки, які вказані в розділі «Контакти» на сайті, в Telegram, а також на офіційній сторінці в Facebook.

  • 0

Припинення радіомовлення. Ульянівка Миколаївського р-ну

Шановні користувачі компанії Belnet інформуємо Вас про те, що з 01.09.2021, буде припинено радіомовлення в населеному пункті:

Ульянівка Миколаївського р-ну.

Абонентам які користуються радіо доступом до мережі інтернет - рекомендуємо перейти на волокно-оптичний тип з'єднання. Нові тарифи з більшою швидкістю вже доступні для підключення.

Для складання заявки і детальної консультації, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами технічної підтримки, які вказані в розділі «Контакти» на сайті, в Telegram, а також на офіційній сторінці в Facebook.

  • 0

Аварія з боку транспортного провайдера 17.05.2021

Шановні абоненти компанії Belnet інформуємо Вас про Аварію з боку транспортного провайдера.

На жаль, в роботі мережі виникла аварійна ситуація, обрив магістрального кабелю. У зв'язку з цим існують складності надання допуску до мережі інтернет у абонентів  компанії Belnet.


Фахівці вже направлені на ремонтно-відновлювальні роботи.Приблизно час відновлення до 18:00 17.05.2021.
В даний момент з'єднання на резервному каналі зв'язку і може спостерігатися нестабільність роботи сервісів, переривання або повна відсутність інтернет-з'єднання.

Приносимо свої вибачення за незручності і сподіваємося на Ваше розуміння.

Для детальної консультації, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами технічної підтримки, які вказані в розділі «Контакти» на сайті, в Telegram, а також на офіційній сторінці в Facebook.

  • 0
Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка