Новини

Роботи РЕС

Шановні абоненти компанії Belnet інформуємо Вас про складнощі живлення на базових станцій в населених пунктах Хлібодарське, Нерубайське Біляївського р-ну.
Складнощі пов'язані з роботами РЕС
Роботи будуть проводитися 04.08.21, 05.08.21, 06.08.21 і торкнуться всіх абонентів які проживають в даних населених пунктах.
Наші фахівці докладають усіх зусиль для для забезпечення безперебійної мережі.
У зазначені дні може спостерігатися нестабільність роботи сервісів, короткочасні переривання або повна відсутність інтернет-з'єднання.
Для детальної консультації, Вы можете связаться с нами по телефонам технической поддержки которые указаны в разделе «Контакты» на сайте, в Telegram, а также на официальной странице в Facebook.
  • 0

Бездротове АС з’єднання

Якщо ландшафт не дозволяє провести оптоволокно до вашого населеного пункту, є альтернатива - бездротове АС з’єднання:

⚡️ Швидкість до 30мбіт/сек

✨ Без перешкод

У мережі БЕЛНЕТ вже доступні для підключення до бездротового АС з’єднання населені пунтки:

- Миколаївка, Шабельники Миколаївського р-н

- Нерубайське, Холодна Балка, Алтестове, СК Чайка Біляївського р-н

- Нати, Усатово Одеського р-ну.

- Бурдовскі Кооперативи (Дачі) Роздільнянського р-ну

- Мардарівка Подільського р-ну

- Новоселівка Любашівського р-ну

Ознайомитись з тарифами можливо на офіційному сайті.

Для складання заявки і детальної консультації, Вы можете связаться с нами по телефонам технической поддержки которые указаны в разделе «Контакты» на сайте, в Telegram, а также на официальной странице в Facebook.

  • 0

Припинення обслуговування бездротового типу підключення. Ганнівка Тарутинського р-ну.

Шановні користувачі компанії Belnet інформуємо Вас про те, що з 01.09.2021, буде припинено обслуговування бездротового типу підключення в населених пунктів:

- Ганнівка Тарутинського р-ну.

Абонентам які користуються бездротовим типом підключення - рекомендуємо перейти на волокно-оптичний тип з'єднання. Тарифи з більшою швидкістю вже доступні для підключення.

Для складання заявки і детальної консультації, Вы можете связаться с нами по телефонам технической поддержки которые указаны в разделе «Контакты» на сайте, в Telegram, а также на официальной странице в Facebook.

  • 0

День системного адміністратора

Щороку, в останню п'ятницю липня, адміністратори - «бійці невидимого фронту» відзначають своє професійне свято - День системного адміністратора.

 Професія системного адміністратора для сильних і міцних духом чоловіків та жінок, які зможуть пройти крізь усі перешкоди і в будь-якому випадку налагодить нам Інтернет!

 Ми вітаємо наших колег, знайомих і друзів з їх професійним святом, адже завдяки відмінній та злагодженій роботі цих професіоналів ми з вами маємо можливість користуватися Інтернетом, спілкуватися один з одним, працювати і просто насолоджуватися сучасними, справними і корисними комп'ютерними технологіями.

  • 0

Сервіс поповнення EasyPay тимчасово буде недоступний

Шановні абоненти компанії Belnet, інформуємо Вас про складнощі з поповненням.

Поповнення EasyPay буде недоступний через особистий кабінет BELNET з 00:00 30.07.2021 до 11:00 30.07.2021.

Для детальной консультации, Вы можете связаться с нами по телефонам технической поддержки которые указаны в разделе «Контакты» на сайте, в Telegram, а также на официальной странице в Facebook.

  • 0
Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка