Новини

Демонтаж базових станцій Широка Балка, Дачне

Шановні абонент! Повідомляємо вас про те, що 09.07.2018 в зв’язку з відсутністю абонентів буде проводитись демонтаж базових станцій в населених пунктах: Широка балка, Дачне.

Якщо у  вас виникли питання стосовно демонтажу в даних населених пунктах, звертайтесь у відділ технічної підтримки за номерами телефонів вказаних на сайті.

  • 0

Відновлена робота телефонії компанії

Шановні абоненти!

З радістю повідомляємо вам про те, що роботи по відновленню зв'язку з відділом технічної підтримки завершені. Відділ технічної підтримки доступний за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті!

Дякую що ви з нами!

  • 0

Складнощі з телефонією технічної підтримки

Шановні абоненти!

Через непередбачені обставини трапився збій на сервері телефонії компанії, спостерігаються труднощі зв'язку з відділом технічної підтримки за контактними номерами телефонів. На даний момент наші фахівці займаються відновленням.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Дякую що ви з нами!

  • 0

Технічні роботи 15.06.2018

Шановні абоненти доводимо до Вашого відома, що 15.06.2018 з 01:00 до 02:00 ночі будуть проводитись профілактичні роботи на центральному вузлу, у зв’язку з цим можуть відбуватися короткочасні перебої зв’язку. Прохання віднестись з розумінням, ми проводимо модернізацію працездатності мережі, щоб бути ще швидше та стабільніше.

Дякуємо за розуміння!

  • 0

Волоконно-оптичне підключеня в Дивізії, Російці

Шановні абоненти! Хочемо донести до Вашого відома гарну новину, наша компанія запустила волоконно-оптичне підключення  в населених пунктах таких як Дивізія, Російка Татарбунарського району.

Діючі абоненти зможуть перепідключитися на більш високошвидкісне підключення по знижці! З тарифами на  волоконно-оптичне підключення  можна ознайомитись на сайті, на сторінках населеного пункту: Підключення Дивізія, або підключення Російка.

  • 0
Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка