Новини

Складнощі з телефонією технічної підтримки

Шановні абоненти!

Через непередбачені обставини трапився збій на сервері телефонії компанії, спостерігаються труднощі зв'язку з відділом технічної підтримки за контактними номерами телефонів. На даний момент наші фахівці займаються відновленням.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Дякую що ви з нами!

  • 0

Технічні роботи 15.06.2018

Шановні абоненти доводимо до Вашого відома, що 15.06.2018 з 01:00 до 02:00 ночі будуть проводитись профілактичні роботи на центральному вузлу, у зв’язку з цим можуть відбуватися короткочасні перебої зв’язку. Прохання віднестись з розумінням, ми проводимо модернізацію працездатності мережі, щоб бути ще швидше та стабільніше.

Дякуємо за розуміння!

  • 0

Волоконно-оптичне підключеня в Дивізії, Російці

Шановні абоненти! Хочемо донести до Вашого відома гарну новину, наша компанія запустила волоконно-оптичне підключення  в населених пунктах таких як Дивізія, Російка Татарбунарського району.

Діючі абоненти зможуть перепідключитися на більш високошвидкісне підключення по знижці! З тарифами на  волоконно-оптичне підключення  можна ознайомитись на сайті, на сторінках населеного пункту: Підключення Дивізія, або підключення Російка.

  • 0

Обрив каналу зв'язку (Саратський, Арцизький, Тарутинський, Татарбунарський, Білгород-Дністровський районах)

Шановні абоненти! На одній з центральних магістралей трапився обрив, у зв'язку з цим частина населених пунктів не має доступу до мережі Інтернет в таких районах як: Саратський, Арцизький, Тарутинський, Татарбунарський, Білгород-Дністровський. Наші спеціалісти вже займаються оновленням каналу зв'язку. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. 

З повагою, Адміністрація ТОВ "Бєлнет" 

  • 0

Підвищення тарифів з 15.04.18

Шановні абоненты! 

В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для надання телекомунікаційних послуг. Так, вартість послуг ПАТ «Одесаобленерго» в 2018 році збільшилась більше ніж на 50% у порівнянні з 2017 роком, вартість електричної енергії зросла на 10%, вартість витрат на оренду технологічних місць зросла на 40%, паливні матеріали зросли в ціні за останній рік на 27% тощо.

Отже, приведення тарифів на телекомунікаційні послуги до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, а саме, для нормального утримання та функціонування мережі, проведення ремонтних та профілактичних робіт. Враховуючи вищевикладене, компанія «БЄЛНЕТ» вимушена збільшити розмір абонентської плати починаючи з 15.04.2018 року.

Для уточнення тарифних планів по своєму населеному пункту, заходьте на нашому сайті www.bel.net.ua в розділ «Покриття та тарифи» або звертайтесь за телефоном (048) 705-45-57 з 08.00 до 20.00 щоденно.

  • 0
Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка