Новини

Увага шахрайство!!!

Шановні абоненти!

- На даний час наша компанія не проводить розіграші мобільних телефонів та інше.

Якщо компанія проводить якісь акції та розіграші, тоді інформація обов’язково повинна бути на сайті компанії, якщо на сайті інформація відсутня тоді вас намагаються обдурити!   

- Наші співробітники не обдзвонюють абонентів і не запитують інформацію про місце проживання та інші персональні дані.

Співробітники компанії можуть уточнити інформацію (Логін, Прізвище, Адресу, Населений пункт) тільки у випадку вашого звернення у відділ технічної підтримки за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті в іншому випадку не повідомляйте нікому ваші персональні дані!

- Наші співробітники не в якому разі не вимагають погасити заборгованість за користуванням послуг!

Користуючись послугами інтернет та додатковими послугами компанії Ви не зможете перевищити ліміт понад позитивного балансу на вашому рахунку. У такому випадку, Ви не зможете стати боржником компанії та наші співробітники не вправі від вас вимагати чого небудь!

Якщо Ви стали жертвою такого типу шахрайства прохання повідомити інформацію на почтову адресу support@bel.net.ua в тілі листа описати ситуацію та повідомити всі можливі дані шахраїв!

Дякуємо, що Ви з нами!

  • 0

Демонтаж базових станцій Широка Балка, Дачне

Шановні абонент! Повідомляємо вас про те, що 09.07.2018 в зв’язку з відсутністю абонентів буде проводитись демонтаж базових станцій в населених пунктах: Широка балка, Дачне.

Якщо у  вас виникли питання стосовно демонтажу в даних населених пунктах, звертайтесь у відділ технічної підтримки за номерами телефонів вказаних на сайті.

  • 0

Відновлена робота телефонії компанії

Шановні абоненти!

З радістю повідомляємо вам про те, що роботи по відновленню зв'язку з відділом технічної підтримки завершені. Відділ технічної підтримки доступний за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті!

Дякую що ви з нами!

  • 0

Складнощі з телефонією технічної підтримки

Шановні абоненти!

Через непередбачені обставини трапився збій на сервері телефонії компанії, спостерігаються труднощі зв'язку з відділом технічної підтримки за контактними номерами телефонів. На даний момент наші фахівці займаються відновленням.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Дякую що ви з нами!

  • 0

Технічні роботи 15.06.2018

Шановні абоненти доводимо до Вашого відома, що 15.06.2018 з 01:00 до 02:00 ночі будуть проводитись профілактичні роботи на центральному вузлу, у зв’язку з цим можуть відбуватися короткочасні перебої зв’язку. Прохання віднестись з розумінням, ми проводимо модернізацію працездатності мережі, щоб бути ще швидше та стабільніше.

Дякуємо за розуміння!

  • 0
Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка