Новини

Підвищення тарифів з 15.04.18

Шановні абоненты! 

В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для надання телекомунікаційних послуг. Так, вартість послуг ПАТ «Одесаобленерго» в 2018 році збільшилась більше ніж на 50% у порівнянні з 2017 роком, вартість електричної енергії зросла на 10%, вартість витрат на оренду технологічних місць зросла на 40%, паливні матеріали зросли в ціні за останній рік на 27% тощо.

Отже, приведення тарифів на телекомунікаційні послуги до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, а саме, для нормального утримання та функціонування мережі, проведення ремонтних та профілактичних робіт. Враховуючи вищевикладене, компанія «БЄЛНЕТ» вимушена збільшити розмір абонентської плати починаючи з 15.04.2018 року.

Для уточнення тарифних планів по своєму населеному пункту, заходьте на нашому сайті www.bel.net.ua в розділ «Покриття та тарифи» або звертайтесь за телефоном (048) 705-45-57 з 08.00 до 20.00 щоденно.

  • 0

Старокозаче: Нові тарифи

Шановні абоненти!

Раді повідомити Вам про нові тарифні плани в населеному пункті Старокозаче. Відтепер Інтернет у Вашому населеному пункті став швидше та доступніше. Для того, щоб ознайомитись з новими тарифами перейдіть за посиланням [Тарифи Старокозаче].

Наша компанія цінує кожного абонента та розвивається для Вас.  Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою, адміністрація Бєлнет!  

  • 0

Новий сайт

Шановні абоненти, раді повідомити вам про запуск нового сайту, сайт компанії BELNET став швидше та зручніше, також на сайті компанії поступово будуть з’являтися інструкції та корисні статті, що можуть бути корисними для налаштування та використання мережі інтернет.

  • 0

Шановні абоненти BELNET!

У зв’язку з блокуванням сайтів, які підпали під санкції, спостерігаються короткочасні збої та зменьшення швидкості в мережі. На даний момент наші спеціалісти займаються усуненням зазначених збоїв!

Приносимо Вам свої вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

  • 0
Домашній Інтернет Бізнесу
Тех. підтримка