Новости

Технічні складності с. Ульяновка

Шановні абоненти! 

В населеному пункті Ульяновка, Миколаївського району, Одеської області є технічні труднощі на базовій станції в зв'язку з цим, частина абонентів не має доступу до мережі. Приносимо свої вибачення за тимчасові складнощі. 

  • 50

Нові тарифи мультіхом "Старокозаче"

Шановні абоненти населенного пункту Старокозаче. До кінця 2017 року діють нові тарифи: 50грн/місяць або 1,66грн/день за швидкість 100 Мбіт/с. Увага акційний тариф діє для мешканців Старокозаче за адресами: вул. Горького 4, вул. Горького 14, вул. Горького 16, вул. Горького 21, вул. Горького 30, вул. Чкалова 2, Шкільна 4, вул. Центральна 1. За додатковую інформацією звертайтеся в службу технічної підтримки.  

  • 106

Поза планові роботи с. Розквіт

Шановні абоненти!

В населеному пункті Розквіт проводяться поза планові роботи, на час робіт можливе зниження швидкості з'єднання та короткочасні сбої. Завершення поза планових робіт, планується 05.10.17! 

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повогою Адміністрація

  • 177

Новий єдиний тариф

Шановні абоненти!

Раді повідомити вам про новий єдиний тариф в с. Ілліча, Біляївського району. Відтепер 20грн на місяць, або 0,66грн у день за швидкість 1000Мбіт/с. Для перегляду тарифу перейдіть по посиланню.   

  • 332

Вакансия

Ты молод, и перспективен? Ты хочешь работать в молодой команде, развивать свои навыки и расширять свои знания? Тогда ты попал по адресу!

  • 220
Домашний Интернет Бизнесу
Тех. поддержка