Новости

Вакансия

Ты молод, и перспективен? Ты хочешь работать в молодой команде, развивать свои навыки и расширять свои знания? Тогда ты попал по адресу!

  • 851

Роботи с. Розквіт

Шановні абоненти! 

На 01.09.2017 заплановані роботи в с. Розквіт у зв'язку з цим буде відсутній доступ до мережі інтернет на протязі дня. Приносимо вибачення за тимчасові незручності! 

  • 980

Калаглія: Оптичне підключення

Шановні абоненти! 

Раді повідомити Вам, що компанія BELNET запустила оптичну мережу в населенному пункті Калаглія. Відтепер Ви маєте можливість підключити швидкісний Інтернет у Калаглії за доступними цінами. Вартість підлючення становить 1400грн, вартість перепідчлючення з бездротового підключення на оптичне становить 500грн. Ознайомитись з тарифами можна на старонці [Тарифи Калаглія] 

  • 870

Старокозаче: Нові тарифи

Шановні абоненти!

Раді повідомити Вам про нові тарифні плани в населеному пункті Старокозаче. Відтепер Інтернет у Вашому населеному пункті став швидше та доступніше. Для того, щоб ознайомитись з новими тарифами перейдіть за посиланням [Тарифи Старокозаче].

Наша компанія цінує кожного абонента та розвивається для Вас.  Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою, адміністрація Бєлнет!  

  • 2348

Новий сайт

Шановні абоненти, раді повідомити вам про запуск нового сайту. Сайт компанії BELNET став швидше та зручніше! Також на сайті компанії поступово будуть з’являтися інструкції та корисні статті, що можуть бути корисними для налаштування та використання мережі інтернет.

  • 1953
Домашний Интернет Бизнесу
Тех. поддержка