Новости

Роботи с. Розквіт

Шановні абоненти! 

На 01.09.2017 заплановані роботи в с. Розквіт у зв'язку з цим буде відсутній доступ до мережі інтернет на протязі дня. Приносимо вибачення за тимчасові незручності! 

  • 1096

Калаглія: Оптичне підключення

Шановні абоненти! 

Раді повідомити Вам, що компанія BELNET запустила оптичну мережу в населенному пункті Калаглія. Відтепер Ви маєте можливість підключити швидкісний Інтернет у Калаглії за доступними цінами. Вартість підлючення становить 1400грн, вартість перепідчлючення з бездротового підключення на оптичне становить 500грн. Ознайомитись з тарифами можна на старонці [Тарифи Калаглія] 

  • 1038

Старокозаче: Нові тарифи

Шановні абоненти!

Раді повідомити Вам про нові тарифні плани в населеному пункті Старокозаче. Відтепер Інтернет у Вашому населеному пункті став швидше та доступніше. Для того, щоб ознайомитись з новими тарифами перейдіть за посиланням [Тарифи Старокозаче].

Наша компанія цінує кожного абонента та розвивається для Вас.  Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою, адміністрація Бєлнет!  

  • 2736

Новий сайт

Шановні абоненти, раді повідомити вам про запуск нового сайту. Сайт компанії BELNET став швидше та зручніше! Також на сайті компанії поступово будуть з’являтися інструкції та корисні статті, що можуть бути корисними для налаштування та використання мережі інтернет.

  • 2333

Шановні абоненти BELNET!

У зв’язку з блокуванням сайтів, які підпали під санкції, спостерігаються короткочасні збої та зменьшення швидкості в мережі. На даний момент наші спеціалісти займаються усуненням зазначених збоїв!

Приносимо Вам свої вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

  • 2580
Домашний Интернет Бизнесу
Тех. поддержка