Новости

Новий єдиний тариф

Шановні абоненти!

Раді повідомити вам про новий єдиний тариф в с. Ілліча, Біляївського району. Відтепер 20грн на місяць, або 0,66грн у день за швидкість 1000Мбіт/с. Для перегляду тарифу перейдіть по посиланню.   

  • 1288

Вакансия

Ты молод, и перспективен? Ты хочешь работать в молодой команде, развивать свои навыки и расширять свои знания? Тогда ты попал по адресу!

  • 1136

Роботи с. Розквіт

Шановні абоненти! 

На 01.09.2017 заплановані роботи в с. Розквіт у зв'язку з цим буде відсутній доступ до мережі інтернет на протязі дня. Приносимо вибачення за тимчасові незручності! 

  • 1160

Калаглія: Оптичне підключення

Шановні абоненти! 

Раді повідомити Вам, що компанія BELNET запустила оптичну мережу в населенному пункті Калаглія. Відтепер Ви маєте можливість підключити швидкісний Інтернет у Калаглії за доступними цінами. Вартість підлючення становить 1400грн, вартість перепідчлючення з бездротового підключення на оптичне становить 500грн. Ознайомитись з тарифами можна на старонці [Тарифи Калаглія] 

  • 1147

Старокозаче: Нові тарифи

Шановні абоненти!

Раді повідомити Вам про нові тарифні плани в населеному пункті Старокозаче. Відтепер Інтернет у Вашому населеному пункті став швидше та доступніше. Для того, щоб ознайомитись з новими тарифами перейдіть за посиланням [Тарифи Старокозаче].

Наша компанія цінує кожного абонента та розвивається для Вас.  Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою, адміністрація Бєлнет!  

  • 2907
Домашний Интернет Бизнесу
Тех. поддержка